Zadzwoń do nas +48566560000

Zamknij (x)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym, ale doświadczonym i prężnie rozwijającym się zespołem. Każdego dnia realizujemy nowe pomysły i poszerzamy ofertę personalizowanych produktów, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Stawiamy przede wszystkim na nowoczesność, dlatego dokładnie śledzimy trendy i zmiany na rynku, aby być na bieżąco w branży dedykowanych prezentów. Przy personalizacji zwracamy szczególną uwagę na detale, aby klient dostał w pełni unikalny produkt, który sprawi radość każdemu.

Zadzwoń do nas, jeśli masz jakiekolwiek pytania! Z chęcią na nie odpowiemy.

+48 56 65 60 000
kontakt@plexido.pl

Angelika

Dział handlowy / projektant graficzny
angelika@plexido.pl

MIejesce na imię

Koordynatorka zespołu Plexido
imię@plexido.pl

Agata

Projektant graficzny
agata@plexido.pl

Ania

Projektant graficzny
ania@plexido.pl

Patrycja

Dział marketingowy / dział obsługi Klienta
patrycja@plexido.pl

Katarzyna

Dział marketingowy / dział obsługi Klienta
katarzyna@plexido.pl

Sandra

Dział logistyczny / Specjalistka ds. zamówień
sandra@plexido.pl