Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Plexido Angelika Reder z siedzibą w Grudziądzu ul. Bydgoska 25/10, wpisana do rejestru przedsiębiorców, pod numerem REGON: 364012366, NIP: 8762463719 tel: +48 56 656 0000, e-mail: kontakt@plexido.pl.

Państwa dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b, c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób przy fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celach realizacji umów sprzedaży, w celu mailowego przesyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, realizacji prawnie uzasadnionych interesów oraz wypełniania ciążących na Sprzedającym obowiązków prawnych.

Przetwarzanie danych odbywać będzie się tak długo, jak jest to konieczne do realizacji wymienionych celów. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do:

    żądania od administratora dostępu do dotyczących Państwa danych osobowych;
    żądania sprostowania Państwa danych osobowych;
    żądania usunięcia Państwa danych;
    żądania ograniczenia przetwarzania tych danych;
    wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych;
    żądania przeniesienia danych;
    cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie (przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody udzielonej przed jej cofnięciem);
    wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom trzecim, świadczącym usługi dla i w imieniu Plexido Angelika Reder. - w szczególności usługi księgowo-rozliczeniowe, doradcze, prawnicze, przewozowe tj. firmy kurierskie - na podstawie stosownych upoważnień.

Odbiorcą Państwa danych osobowych są nasi pracownicy posiadający do tego stosowne upoważnienia.

Państwa dane osobowe są przetwarzane ręcznie oraz automatycznie również w celach statystycznych. Administrator bazy danych dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale podanie niektórych z nich jest wymagane przy realizacji umów sprzedaży.

W kwestiach dotyczących realizacji Państwa praw, zgłoszenia sprostowania danych lub usunięcia danych, prosimy o kontakt pod adres:Plexido Angelika Reder z siedzibą w Grudziądzu ul. Bydgoska 25/10, wpisana do rejestru przedsiębiorców, pod numerem REGON: 364012366, NIP: 8762463719 tel: +48 56 656 0000, e-mail: kontakt@plexido.p