Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Za zamówione produkty możesz zapłacić z wykorzystaniem poniższych form płatności

blik

Blik

Szybkie i bezpieczne płatności specjalnym kodem. Aby zdobyć kod, wystarczy zalogować się do swojej aplikacji bankowej. Zapisz swoją przeglądarkę jako bezpieczną przy pierwszej płatności BLIK jeśli chcesz płacić jeszcze szybciej.

visa

Karta płatnicza

Płać szybko i bezpiecznie swoją kartą płatniczą. Zostaniesz poproszony o podanie numeru karty. Następnie może nastąpić przekierowanie do Twojego banku, aby uwierzytelnić dane. Szczegóły takiego procesu możesz poznać kontaktując się z bankiem.

przelewy24

Przelew ekspresowy

System szybkich płatności internetowych obsługiwany przez stronę Przelewy24, który umożliwia natychmiastowe dokonanie wpłaty.

przelew bankowy

Przelew bankowy

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który podajemy po złożeniu zamówienia. W tytule należy wpisać numer zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy realizację zamówienia.

google pay

GooglePay

Płać w internecie bez konieczności podawania danych do płatności. Podczas zakupów w sklepach G-Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, więc Twoje dane są bezpieczne. Poza tym możesz płacić szybciej i łatwiej, używając smartfona, który już trzymasz w dłoni – zapłaty dokonasz jednym kliknięciem czy naciśnięciem przycisku.

apple pay

ApplePay

Płatność ta wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Dane karty nigdy nie są zapisywane ani przechowywane na serwerach. Za zakupy zapłacisz bezpiecznie jednym dotknięciem iPhone-a. Z usługi mogą korzystać jedynie użytkownicy urządzeń elektronicznych wyprodukowanych przez firmę Apple.

paypal

PayPal

Przy wyborze tej formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę PayPal, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności. Jeżeli nie posiadasz konta w PayPal, możesz je założyć lub dokonać płatności jako Gość serwisu.