Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Ramka LED na Twoje zdjęcia


Podświetlana ramka na zdjęcia – pomysł na dekorację do mieszkania

Lubimy wspominać ważne dla nas chwile, dlatego uwieczniamy wspomnienia na zdjęciach, które są piękną pamiątką na lata. Jedną z najlepszych opcji jest umieszczenie takich fotografii w albumie, ale jeszcze lepszym rozwiązaniem może być ramka LED, która dodatkowo podświetli zdjęcie, kiedy będzie już ciemno. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Plexido!

Ramki na zdjęcia LED – stylowy i praktyczny gadżet dla każdego

Kiedy chcemy sprawić sobie lub bliskiej osobie prezent, warto zastanowić się, co by było najlepszą opcją. Umieszczanie zdjęć w ramce stało się już pewnego rodzaju tradycją, która nie wychodzi z mody i sprawia, że każdemu robi się cieplej na sercu. Dlatego zdecydowanie warto przemyśleć zakup stylowej ramki na zdjęcia z oświetleniem LED. Ten nietypowy gadżet z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi dekoracji!

Co wyróżnia nowoczesną ramkę na zdjęcia z podświetleniem LED od tradycyjnej?   

Nowoczesne dekoracje w postaci ramek LED mogą wzbogacić wygląd całego wnętrza, a także wyeksponować niektóre ważne dla nas aspekty. Podświetlana ramka do zdjęć jest doskonałą ozdobą, która podkreśli walory każdego zdjęcia. Takie produkty nadają się zarówno do powieszenia, jak i do postawienia. Należy jednak pamiętać o miejscu, które umożliwi podłączenie ramki do źródła zasilania. 

Ramka LED stanowi doskonałą alternatywę dla innych rodzajów opraw fotograficznych, ponieważ podświetlone zdjęcie wygląda jeszcze bardziej efektownie. By móc cieszyć się oglądaniem zdjęć przez długie lata, zdecydowanie warto postawić na solidnie wykonane ramki LED - takie gwarantuje Plexido!

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając ramkę LED na zdjęcia?

Wybierając ramkę LED, powinniśmy zapoznać się z informacją na temat materiału, z jakiego została wykonana, możliwości jej podłączenia do innych źródeł energii, kabla zasilającego, wymiarów ramki oraz kolorów jej podświetlenia.    

Wszelkie informacje o danym produkcie z naszego sklepu, jak np. materiał, kolor, wymiary, czy zamówienie znajdziesz na stronie naszego sklepu. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się piękną, podświetlaną ramką przez długi czas!