Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Ramka LED z Twoim zrzutem ekranu


Ramka LED zrzut ekranu – doskonały pomysł na prezent

Wspomnienia zachowane w formie zdjęć to długowieczna pamiątka, dlatego tradycyjnie wydrukowane fotografie nigdy nie wychodzą z mody. Do ich przechowywania najczęściej używamy albumów lub obramowań, w których ładnie się prezentują. W Plexido mamy jeszcze lepszą propozycję - ramki LED zrzut ekranu.  

Ramka LED do zrzutu ekranu – co warto wiedzieć?

Ramki LED zrzut ekranu dostępne w naszym sklepie wyglądają jak ekran smartfona. Możemy na nich dostrzec ikonki charakterystyczne dla górnego paska w telefonie, zegar oraz miejsce na wiadomość, której treść wybieramy sami. Załączamy ulubione zdjęcie i gotowe - możemy cieszyć się absolutnie oryginalną ozdobą!

Która ramka LED do zrzutu ekranu będzie najlepsza?

Wybierając ramkę LED w naszym sklepie, możesz załączyć ulubione zdjęcie i tekst, który będzie do niego nawiązywał. Dodatkowe podświetlenie ramki doda więcej klimatu, dzięki czemu będzie ona przyciągała uwagę nawet w ciemności. 

Ramki ledowe na zrzut ekranu to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jak i wspaniała, nowoczesna pamiątka dla nas samych. Dlatego koniecznie zajrzyj do naszego sklepu plexido.pl i skompletuj swoją idealną ramkę!