Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Ramka LED Instagram z Twoim postem


Ramka Instagram

Instagram podbił świat, pozwalając nam dzielić się pięknymi fotografiami i wyjątkowymi momentami z najbliższymi. Teraz możesz zatrzymać tę chwilę również wtedy, gdy jesteś offline. Foto ramka Instagram to oryginalny sposób na dekorację wnętrza i wyjątkowy prezent dla każdego Instagramera. Dzięki niej możesz z łatwością wyeksponować ulubione zdjęcia w niebanalny sposób. Zapomnij o klasycznej ramce do zdjęć! Zobacz, jakie produkty oferuje sklep Plexido.

Ramka Instagram – niezbędny gadżet w każdym pokoju

Ramki do zdjęć z Instagrama sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Pięknie wyglądają na półce w salonie, stoliku nocnym w sypialni, ale także na biurku w gabinecie. To także idealny produkt do pokoju starszego dziecka, nastolatka lub studenta.

Instagramowe ramki skupiają uwagę gości i przyciągają wzrok gospodarzy, wyzwalając miłe wspomnienia. To świetne produkty pozwalające w niekonwencjonalny sposób na nowo zatrzymać momenty uchwycone w obiektywie.

Ramki do zdjęć Instagram świetnie nadadzą się na prezent na urodziny, parapetówkę, ślub, baby shower lub inną okazję. Ponieważ sam wybierasz tekst i zdjęcie, które znajdą się na ramce, możesz stworzyć naprawdę unikalny przedmiot, który będzie przypominać o pięknych chwilach.

Czym jest i do czego służy ramka Instagram?

Ramki na zdjęcia z aplikacji Instagram to nowy rodzaj produktu wykonanego z wytrzymałego materiału typu pleksi, na który nadrukowywane jest wybrane zdjęcie oraz tekst. Projekt i wygląd ramki nawiązuje do popularnej aplikacji Instagram i pozwala wyeksponować kwadratową fotografię z krótkim opisem. Pamiętaj, że nie musisz mieć konta na Instagramie, by zamówić nasze ramki instagramowe – wystarczy, że dostarczysz nam dowolną fotografię, nawet taką sprzed lat! 

O czym należy pamiętać podczas wyboru ramki Instagram?

Ramka Instagram to w dużej mierze produkt spersonalizowany i jej wygląd zależy od Ciebie i od materiałów, jakie nam dostarczysz. Wysoką jakość produktu pomogą uzyskać dobrej jakości zdjęcia. Pamiętaj, że kolory fotografii na gotowym produkcie mogą się nieco różnić od pierwowzorów – wynika to z techniki druku.

Zwróć uwagę, by dostarczone przez Ciebie informacje dotyczące personalizacji ramki Instagram były kompletne i nie pozostawiały wątpliwości. W ten sposób zapewnisz sobie najszybszy możliwy czas realizacji i unikniesz nieporozumień. Nie zwlekaj z przesłaniem nam koniecznych plików – najlepiej zrób to natychmiast, gdy skończysz zakupy. Dzięki temu będziemy mogli niezwłocznie przystąpić do pracy nad Twoją ramką.

W sklepie Plexido możesz znaleźć ramki pleksi różnego rodzaju, nawiązujące do popularnych aplikacji. Dołącz do newslettera, byśmy mogli powiadamiać Cię o nowościach w naszej ofercie.