Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Lampki Led 3D z motywem pogrzebowym


Pogrzeb

Znicze zapalane na grobach zmarłych mają symbolizować pamięć o tych, których nie ma już wśród nas. Światło jest również wyrazem wiary w życie wieczne. W przeszłości zamiast zniczy palono ogromne ogniska, które później zastąpiono świecami. Obecną formę znicze zawdzięczają chęci przedłużenia czasu świecenia. Stąd też pomysł na holograficzne statuetki na grób od Plexido.

Lampka LED 3D na pogrzeb – tradycyjny znicz w nowoczesnym wydaniu

Pięćdziesiąt lat temu na grobach naszych bliskich zapalaliśmy zwykłe świeczki lub proste znicze. Szklane lub ceramiczne naczynia, zalewane woskiem nie miały pokrywek ani dodatkowych elementów ozdobnych. Zresztą zdobycie ich nie należało do najłatwiejszych – dlatego niektórzy decydowali się na samodzielnie wykonywanie zniczy. 

 

Teraz światełka na groby są ogólnodostępne, a sklepach znajdziemy rozmaite modele. Poza finezyjnym wyglądem istotna jest odporność na warunki atmosferyczne. Najbardziej cenionymi cechami zniczy są trwałość i zdolność do świecenia przez długi czas. Lampki LED 3D na pogrzeb ze sklepu Plexido spełniają wszystkie oczekiwania. 

 

Nasze produkty wyróżniają: piękny design, wytrzymałość oraz długi czas działania na baterii. Statuetki za dnia prezentują się niezwykle elegancko, a po zmroku są podświetlane światłem ledowym, co daje spektakularny efekt trójwymiaru. To tradycyjne znicze, w nowoczesnym wydaniu.

Lampka LED 3D na grób – spersonalizowana dedykacja dla bliskich zmarłych

W przeszłości na grobach i grobowcach zmarłych umieszczało się uroczyste inskrypcje. Obecnie zabieg ten nie jest tak popularny, ale nie jest to równoznaczne z brakiem takiej możliwości. Holograficzne lampki LED od Plexido na grób mogą zawierać poruszające dedykacje adresowane do rodziców, dziadków, małżonków, chrzestnych i innych bliskich, którzy odeszli z tego świata. Napisy można spersonalizować, dzięki czemu lampka zyskuje bardzo osobisty charakter. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ledowych statuetek na groby – różniących się wyglądem i treścią tekstów. Bez względu na to, czy wolisz wzruszającą sentencję, czy cytat z Pisma Świętego, z pewnością Twój wybór powinien paść na Plexido. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.