Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Lampki Led 3D z motywem komunijnym


Komunia

Prezenty komunijne to akcenty podkreślające uroczystą oprawę tego wielkiego dnia. Ciekawe i oryginalne podarunki sprawią dziecku wiele radości oraz przyczynią się do zapamiętania tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości na zawsze. Lampki LED 3D z oferty Plexido to niezwykły prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Poznaj ich niezaprzeczalne zalety.

Personalizowana lampka LED 3D jako nowoczesna pamiątka komunijna

Poszukiwania idealnego prezentu komunijnego może przyprawić o zawrót głowy. Podarkiem chcemy zaznaczyć znaczenie i wyjątkowy charakter wydarzenia. Emocje i stres związany z przyjęciem Pierwszej Komunii z całą pewnością ustąpi po wręczeniu dziecku lampki LED 3D od Plexido. 

 

Ten oryginalny upominek nie tylko pokaże Twój gest i zaangażowanie, ale i pozostanie z dzieckiem na długie lata. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne statuetki z plexiglasu, które sprawdzą się jako ponadczasowa pamiątka komunijna. Możesz wybierać spośród różnorodnych wzorów – od tematycznych grafik z krótką dedykacją po modele z pięknymi życzeniami. Spersonalizuj swój prezent, dodając imię obdarowywanego dziecka oraz datę uroczystości. W ten sposób podkreślisz osobistą wartość pamiątki.

Lampka LED 3D z grawerem – prezent od rodziców, chrzestnych i dziadków

Nasze propozycje na prezent komunijny sprawdzą się dla wszystkich dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. Oferujemy lampki LED 3D o uniwersalnym wzornictwie, jak również dedykowane chłopcom i dziewczynkom. Są doskonałe dla każdego, kto chciałby ofiarować dziecku niezapomniany prezent. W naszym sklepie znajdziesz komunijne lampki LED 3D, które podarować mogą rodzice, dziadkowie, chrzestni, ciocie, wujkowie oraz pozostali członkowie rodziny i znajomi. Bez wątpienia będą wyróżniać się na tle zwykłych kartek, obszernych albumów czy innych pospolitych prezentów. 

Nowoczesna lampka w formie pamiątki Pierwszej Komunii Świętej stanie się ozdobą pokoju dziecka przypominającą mu o tej ważnej uroczystości. Imponujący hologram można podświetlić na jeden z 16 kolorów, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych upodobań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ledowych statuetek 3D na Komunię.