Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Lampki Led 3D z motywem chrzestnym


Chrzest

Chrzest to jeden z najważniejszych momentów w życiu dziecka i jego rodziców. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśla obecność rodziny i przyjaciół. Po otrzymaniu zaproszenia pojawia się pytanie, co kupić dziecku z okazji chrztu. Odpowiedzią mogą być lampki LED 3D ze sklepu Plexido.

Lampka LED 3D jako ozdobna pamiątka chrztu

Chociaż chrzest jest niezwykłym wydarzeniem, jego główny uczestnik nie będzie go pamiętał. Przyjęło się, że dziecko otrzymuje od zaproszonych gości symboliczne pamiątki, które mają podkreślać podniosłość sakramentu. Mogą one przyjmować różne formy, np.: ozdobnych kartek, drewnianych pudełeczek pełnych drobiazgów, opasłych ksiąg i albumów czy dekoracyjnych pozytywek. W tak ważnym dniu warto jednak przełamać schematy i pokusić się o coś bardziej oryginalnego. Nasze holograficzne statuetki z efektem 3D sprawdzą się w tej roli idealnie. 

 

Dzięki możliwości personalizacji masz okazję podarować maluchowi jedyny w swoim rodzaju prezent. Ponadto taka świetlna pamiątka jest bardzo praktyczna. Można wykorzystać ją jako dodatkową ozdobę pokoju dziecięcego, a także jako klimatyczną lampkę nocną. Twój podarunek na pewno nie trafi do pudełka schowanego na strychu, a na stałe zagości w pokoju szkraba. Co więcej, nie zaszkodzi mu nawet zmiana wystroju wnętrza, ponieważ kolor podświetlenia można zmienić w każdym momencie!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lampki LED 3D z okazji chrztu?

Wybierając lampkę LED 3D na chrzest, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Pierwszym z nich jest oczywiście płeć dziecka, któremu chcemy podarować statuetkę. W naszej ofercie znajdziesz produkty z grawerem dedykowanym dziewczynkom i chłopcom oraz takie odznaczające się uniwersalnym, neutralnym wzornictwem. Wybierz dokładnie to, czego potrzebujesz. 
Drugą istotną kwestią jest charakter podarunku. Jest on uzależniony przede wszystkim od roli w uroczystości. Rodzice chrzestni mogą postawić na lampkę w formie pamiątki – z życzeniami i wizerunkiem aniołków. Możesz uzupełnić wybrany wzór imieniem dziecka oraz datą przyjęcia sakramentu. To podkreśli Twoje wyjątkowe znaczenie w życiu malucha. Natomiast, jeżeli nie wyznaczono Ci specjalnej funkcji, możesz zdecydować się na coś mniej zobowiązującego. Świetnym rozwiązaniem będą holograficzne lampki 3D z metryczką. Przygotowane przez nas wzory pełne są uroczych zwierzątek i motywów zarówno w wersji dla dziewczynek, jak i chłopców.