Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Lampki LED 3D z motywem Dnia Matki i Ojca


Dzień Matki i Ojca

Odwdzięcz się rodzicom za trud włożony w Twoje wychowanie, wręczając im osobisty podarunek. W ofercie sklepu Plexido znajdziesz holograficzne lampki z efektem 3D – oryginalny prezent dla matek i ojców w każdym wieku. Niech 26 maja, czyli w Dzień Matki, oraz 23 czerwca – w Dzień Ojca – na ich twarzach zagości szeroki uśmiech!

Nietypowy sposób na złożenie życzeń rodzicom – lampka LED 3D

Rodzice to najbliższe nam osoby. Otaczają nas swoją opieką od dnia narodzin i przez całe swoje życie chcą dla nas jak najlepiej. Nic dziwnego, że z okazji ich święta chcemy podarować im coś niepowtarzalnego. Idealnym sposobem na okazanie szczerych uczuć są lampki LED 3D od Plexido. 

 

Dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu, w nietypowy sposób złożysz życzenia mamie i tacie. Co więcej, będziesz mieć pewność, że podarunek ten pozostanie na długo nie tylko w ich pamięci, ale i na komodzie, wśród rodzinnych fotografii. Holograficzne statuetki mogą stać się rewelacyjną ozdobą, która świetnie prezentuje się zarówno za dnia, jak i po zmroku. Nasze produkty składają się z eleganckiej i stabilnej podstawki oraz powierzchni z plexiglasu, którą można podświetlić na jeden z 16 różnych kolorów. Dla bezpieczeństwa lampka jest wyposażona w system zapobiegający nagrzewaniu się.

Proste przesłanie, czy wzruszające życzenia – jaką lampkę LED 3D na Dzień Matki i Ojca wybrać?

W Plexido zdajemy sobie sprawę z tego, że prezent z okazji Dnia Matki i Ojca powinien być starannie dobrany, dlatego w naszej ofercie znajdują się różnorodne wzory lampek z efektem 3D. Możesz wybrać statuetkę z prostym przesłaniem, z poruszającymi życzeniami lub stworzyć indywidualny model z własnym zdjęciem. Każdą lampkę możesz spersonalizować, dodając imię rodzica czy krótką dedykację. Jaka opcja sprawdzi się najlepiej? To zależy od Twoich intencji! 

Jeśli chcesz wręczyć mamie lub tacie humorystyczny upominek, postaw na deseń z zabawnym napisem, np. dla Super Taty. Gdy wiesz, że rodzice ucieszą się z kilku wzruszających słów, zdecyduj się na lampkę z prostą grafiką i podpisem np. „Kocham Cię, mamo!”. Natomiast, jeżeli masz ochotę podarować coś naprawdę wyjątkowego, możesz pokusić się o wzór z płynącymi prosto z serca życzeniami, pełnymi ciepłych słów.