Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Lampki LED 3D z motywem Dnia Kobiet i Mężczyzn| Plexido.pl


Dzień Kobiet i Mężczyzn

Dzień Kobiet, który obchodzimy 8 marca, jest częścią polskiej tradycji. Teraz dołączył do niego Dzień Mężczyzn, świętowany 19 listopada. Warto zanotować sobie te dwie daty w kalendarzu, aby nie zapomnieć o upominku dla naszych najbliższych. Doskonałym pomysłem na efektowny i oryginalny prezent na Dzień Kobiet lub Mężczyzn jest lampka LED 3D ze sklepu Plexido.

Lampka LED 3D to spersonalizowany prezent dla najbliższej osoby

Przyjęło się, że 8 marca panowie obdarowują kobiety kwiatami, np. tulipanami i goździkami. Na szczęście nie dołączają już do nich rajstop (tak, jak miało to miejsce w latach 90.). Osobisty drobiazg dla wyjątkowej kobiety sprawi jej o wiele więcej radości. Z wyzwaniem muszą zmierzyć się panie, którym zwyczaj nie podpowiada sprawdzonego podarunku. 

 

W odpowiedzi na tego typu dylematy stworzyliśmy holograficzne lampki 3D z grawerem z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Dzięki możliwości personalizacji prezentu osoba, której podarujesz statuetkę, poczuje się jeszcze bardziej doceniona. Okaż jej swoje uczucia i podziękuj za wszystko to, co dla Ciebie robi, obdarowując ją lampką podpisaną imieniem. To idealny upominek dla drugiej połówki, rodzica dziadka czy rodzeństwa.

Lampka LED 3D na Dzień Kobiet i Mężczyzn – zabawna, urocza czy romantyczna?

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i trafić w różne gusty, przygotowaliśmy lampki LED 3D na Dzień Kobiet i Mężczyzn w wielu stylach. Możesz wybierać spośród humorystycznych, słodkich oraz wzruszających motywów – w zależności od emocji, jakie chcesz wywołać u obdarowywanej osoby. 

 

Jeśli zależy Ci na zabawnym akcencie, postaw na statuetkę dla Super Faceta, brodacza lub taką, reprezentującą siłę girl power! Uroczym podarunkiem będą lampki LED 3D z motywem misiów czy kwiatów. Natomiast serca prawdziwych romantyków skradną modele z poruszającymi życzeniami lub grawerem wykonanym na wzór zdjęcia. 

Wszystkie propozycje dostępne są z podświetleniem w szesnastu kolorach z możliwością regulowania natężenia światła i z systemem zapobiegającym nagrzewaniu się lampki. Bez względu na to, czy szukasz prezentu dla kobiety czy mężczyzny, znajdziesz go w asortymencie naszego sklepu Plexido.