Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Lampki Led 3D na Dzień Babci i Dziadka


Dzień Babci i Dziadka

Nikt nie kocha tak mocno, jak babcia i dziadek. Dlatego z okazji ich święta podaruj im coś naprawdę wyjątkowego. W ofercie sklepu Plexido znajdziesz lampki LED 3D na Dzień Babci i Dziadka w różnych wzorach. Przypominamy, że dziadkowie świętują 21 i 22 stycznia – zapamiętaj te daty i odpowiednio wcześnie zadbaj o wyjątkowe i zaskakujące prezenty.

Lampka LED 3D jako prezent dla z okazji Dnia Babci i Dziadka

Chociaż o babciach i dziadkach powinniśmy pamiętać przez cały rok, ich święto jest doskonałą okazją do pokazania im, jak wiele dla nas znaczą. Pokłady babcinej i dziadkowej miłości są bezcenne, jednak wręczając podarunek od serca, możemy podziękować bliskim za poświęcony nam czas. Okaż wdzięczność za każdą wspólnie spędzoną chwilę pomysłowym drobiazgiem. 

 

W tej roli idealnie sprawdzą się lampki LED 3D od Plexido. Holograficzna statuetka łączy w sobie wszystko to, czego oczekujemy od perfekcyjnego prezentu dla babci i dziadka. To pomysłowy i niepowtarzalny nośnik wzruszających życzeń, który jest niezwykle praktyczny, gdyż może służyć jako świetlna dekoracja, a nawet lampka nocna. Twoi dziadkowe z całą pewnością z dumą wyeksponują taki prezent na półce regału, aby codziennie przypominał im o ich ukochanych wnukach.

Niebanalny i personalizowany podarunek dla dziadków, czyli Lampka LED 3D

Babcia i dziadek zajmują wyjątkowe miejsce w naszych sercach, dlatego wzory naszych holograficznych lampek z efektem 3D zostały przygotowane z najwyższą starannością. Możesz zaskoczyć swoich dziadków spersonalizowaną statuetką o zabawnej formie i podkreślić indywidualny charakter prezentu poprzez umieszczenie na nim imion babci i dziadka lub krótkiej dedykacji. 

Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na dwie osobne lampki – jedną przeznaczoną dla babci, a drugą dla dziadka – czy sprezentujesz im jedną, z życzeniami dla obojga. Wszystkie nasze produkty mają 16 kolorów podświetlenia i możliwość zmiany jego natężenia. W sklepie Plexido znajdziesz to, czego szukasz – dla dziadków w różnym wieku.