Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Breloki na klucze


Breloki na klucze

Breloki to niedoceniane gadżety, które każdego dnia pomagają odnajdywać komplet kluczy w odmętach kieszeni, plecaków czy torebek. W Plexido stawiamy nie tylko na użyteczne, ale i stylowe zawieszki, które wywołują uśmiech na twarzy. Poznaj naszą ofertę breloków na klucze i znajdź model dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

Brelok na klucze – użyteczny i spersonalizowany gadżet

Breloki na klucze to gadżet bardzo praktyczny – nawet drobna zawieszka pomaga odszukać klucze oraz odróżnić je od kompletu innych domowników. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że ładny breloczek po prostu cieszy oko – szczególnie jeśli zadbamy o to, aby odpowiadał gustowi właściciela. W sklepie Plexido oferujemy szeroki wybór pięknych breloków. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno modele kolekcjonerskie, np. dla fanów Anime, jak i zawieszki z możliwością personalizacji. Wybierz wzór, który skradł Twoje serce i zamów wariant z Twoim imieniem – dzięki niemu unikniesz przypadkowego zabrania nie swoich kluczy. Charakterystyczny breloczek od razu rzuci Ci się w oczy, więc bez problemu je rozpoznasz.

Breloczek jako pomysł na drobny, ale wzruszający upominek

Kto powiedział, że breloczek do kluczy nie może być świetnym pomysłem na prezent? Drobny i niezobowiązujący upominek sprawdzi się dla dziecka, drugiej połówki czy rodzica. W asortymencie sklepu Plexido prezentujemy modele, na których możesz umieścić nie tylko imię obdarowywanej osoby, ale i jej zdjęcie! Dzięki temu Twój prezent będzie jeszcze bardziej osobisty. Nadruk wykonujemy w nowoczesnej technologii UV – odpornej na działanie światła. Będziesz mieć zatem pewność, że gadżet nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu. Z myślą o parach wprowadzających się do nowego domu lub mieszkania przygotowaliśmy specjalne zestawy breloczków z uzupełniającymi się zawieszkami, dzięki którym przeprowadzka do nowego lokum będzie o wiele przyjemniejsza. Swojej drugiej połówce możesz też wręczyć elegancki brelok Spotify, wykonany ze szkła organicznego, które jest wytrzymalsze i bezpieczniejsze niż tradycyjne szkło. Breloczek z waszą ulubioną piosenką bez wątpienia zaskoczy bliską Ci osobę.