Zadzwoń do nas +48566560100

Zamknij (x)

Darmowa wysyłka od 150zł!        Wysyłka w 24 godziny!         Wyprzedaż   -30 zł!        Kontakt: 566560100!

Zegary do biura - zegary biurowe


Zegary do biura

Zegar ścienny do biura to jedno z podstawowych akcesoriów w miejscu pracy. Aranżując nowoczesne pomieszczenie biurowe, warto pamiętać, by zegar nie tylko był funkcjonalny, ale również pasował estetycznie do miejsca pracy.  

Zegary do biura – praktyczny gadżet w nowoczesnym biurze

Każdy szanujący się przedsiębiorca zna powiedzenie „czas to pieniądz”. Nie jest więc zaskakujące, że zegar do biura to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu czy domowego kącika pracy. Zegary nie tylko dodają wnętrzu charakteru, ale również pełnią funkcję praktyczną. Odmierzanie czasu, sprawdzenie, czy pracownicy efektywnie wykonują swoje obowiązki to tylko niektóre atuty posiadania zegara w biurze. W końcu oddanie projektu czy zlecenia w określonym terminie jest ważne, a czasami nawet minuta spóźnienia może przynieść znamienne skutki. Dlatego w Plexido.pl oferujemy nowoczesne zegary do biura, które cechują się cichym mechanizmem, nieprzeszkadzającym w pracy. Nasze produkty sprawią, że wszystko w Twojej firmie będzie na czas.

Jaki rozmiar zegara będzie najlepszy w biurze?

Przede wszystkim należy pamiętać, że zegar biurowy musi być czytelny dla wszystkich osób pracujących w biurze. Dlatego średnica wybranego modelu nie powinna być zbyt mała w stosunku do wielkości pomieszczenia, w którym ma się on znaleźć. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zegary o średnicy 30 cm do nawet 130 cm! Dzięki temu bez problemu znajdziesz model doskonale wpisujący się w metraż biura. 

Jaki zegar będzie pasować do wnętrza biura?

Wybierając zegar biurowy, poza technicznymi aspektami warto również zwrócić uwagę, aby nabytek atrakcyjnie podkreślił charakter aranżacji pomieszczenia. Nasza bogata oferta umożliwia wybór zegarów ściennych do biura o charakterze nowoczesnym, klasycznym, retro czy nawet vintage. 

Jeżeli chcemy, aby zegar stanowił najważniejszy element w przestrzeni biurowej, powinien wówczas cechować się wyraźnym kształtem oraz wyróżniać się na tle ściany. Doskonale spiszą się w tym modele o kolorze kontrastującym z otoczeniem i te pozbawione tarczy. Nie bójmy się również dużej wielkości bryły, tak aby przeważała nad resztą otoczenia. To rozwiązanie szczególnie polecane jest do przestronnych wnętrz. 

Z kolei w przypadku, gdy zegar ma stanowić jedynie subtelny element pomieszczenia, warto pomyśleć o wariancie, który kolorem będzie nawiązywał do pomieszczenia, a nawet zleje się ze ścianą tak, że tylko wskazówki będą widoczne. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem Plexido.